mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
Euro 78 - drevo PDF Tlačiť E-mail

SmrekMateriál, ktorý sa najviac používa na výrobu okien kvôli svojej nižšej cene. Jeho životnosť je podmienená kvalitnou povrchovou úpravou.
BorovicaMateriál, ktorý obsahuje viacej živice, ktorá zaručuje jeho dlhšiu životnosť. Avšak v niektorých prípadoch dokáže esteticky narušiť už hotový výrobok.
SmrekovecČervený smrek - jedna z najkvalitnejších ihličnantých drevín, Jeho hustota a vyvážený pomer živice ho robia ideálnym materiálom na výrobu eurookien pre klimatické územie strednej Európy. Má dlhú životnosť dosahujúcu aj sto rokov.
MerantiTropická drevina, ktorá je charakteridtická, svojou homogénnou štruktúrov, ale aj farebnými rozdielmi. Pri mernej hustote väčšej ako 500kg/m3 predstavuje vešmi dobrý tvrdý a kvalitný materiál na výrobu eurookien.
DubNajtvrdší materiál na výrobu eurookien charakterizovaný svojou vlatnosťou odpudzujúcou vodu. Dub je najkvalitnejší a najhustejší materiál, ktorého životnosť predstavuje niekoško stoviek rokov.